Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky nejen pro novomanžele 5.5.2015

Pro novomanžele je svatební den velkou změnou. Mnohé mladé páry se berou, aniž by měli zajištěnou budoucnost v podobě vlastního bydlení či vybaveného bytu nebo solidních úspor. Často tak sahají na novomanželské půjčky. Ty jsou však dávno řešeny jinou formou, než jsme byli zvyklí. Ještě donedávna je vyplácel fond rozvoje bydlení. Největší popularitu zažívaly v 70. letech. Dnešní doba téměř tak výhodné půjčky nezná. V nebankovním sektoru však najdete hned několik alternativ.

Jednou z alternativ může být rychlá půjčka online, kterou si manželé sjednají každý sám, případně společně. K vyřízení je potřeba jen minimum dokladů. V případě rychlých půjček si lze půjčit částky do 50 000 korun. Novomanželé mohou tyto peníze využít prakticky na cokoliv. Nejčastěji to bude pořízení vybavení bytu, případně kauce na byt, či půjčka na svatební cestu.

Okamžitě dostanete peníze jen díky sms půjčce

SMS půjčka ihned na účet je další variantou. Její naprostou výhodou je opravdu rychlé vyřízení, kdy stačí zaslat sms zprávu se žádostí o půjčku. Lze si půjčit jen částky do deseti tisíc korun. Ani to však není zanedbatelná částka. Klidně z ní uhradíte nájem nebo koupíte novou postel. Sms půjčka je určena zákazníkům, kteří nechtějí nebo nemohou získat půjčku v bance. Schválení peněz je přitom okamžité. Příslušný obnos máte k dispozici ještě týž den.

Výběr z půjček a nejnovější nabídky naleznete na webových stránkách finance.cz. Stránky se zabývají také investicemi, finanční gramotností. Získáte zde cenné a užitečné rady. Dostat půjčku není nic složitého, ale těžší je s ní správně zacházet, zejména v případě kreditních karet a rychlé půjčky do výplaty. U obou typů půjček můžete využívat bezúročné období. Webový portál vám nabízí také přehledné srovnání jednotlivých půjček, kde si vyberete tu nejvýhodnější.

Comments are closed.

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz