Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky pro novomanžele, kde získat? 28.7.2013

Manželství může znamenat sdílení finančních výdajů a výdajů na bydlení, může ale být na druhou stranu potřeba finančních výdajů navíc. Zejména pokud se rozhodnete hned na začátku nastavit si životní úroveň takovou jakou jste si vysnili. Například nový byt a automobil, moderní zařízení domácnosti. Tyto investice nejsou pro běžné občany v ČR snadno dostupné a jejich vlastnictví může vyžadovat dlouholetou práci a střádání peněz. Pokud však chcete vše mít hned, budete pravděpodobně potřebovat půjčky pro novomanžele a nebo hypotéku. Splácení půjček nejen na statisícové částky se prodraží i o více jak 10%, ale jste nuceni pod sankcemi splácet vaše úvěry celá léta, někdy i více jak 10 let.

Novomanželské půjčky byly podporovány státem, například Státní fond rozvoje bydlení na ně přispíval v částkách více než miliardu korun ročně. Ujistěte se, že tento fond stále existuje a je možné zde získat zvýhodněnou půjčku pro novomanžele, mladé rodiny. Bližší informace k tomu byste měli nalézt třeba pomocí internetových vyhledávačů.

Mimo půjčky pro novomanžele od státního fondu rozvoje bydlení byste měli mít možnost získat půjčku od  dalších takřka tisíců nebankovních firem, které fungují na českém trhu. Avšak je pravda, že tyto půjčky nebankovní již nejsou tak výhodné jako výše zmíněný úvěr na bydlení. Na druhou stranu tyto neúčelové půjčky můžete použít na financování prakticky čehokoliv. U půjčky pro novomanžele od státního fondu by šlo pouze o financování výdajů v souvislosti s bydlením. Půjčkám bez určení účelu se říká například neúčelová půjčka pro novomanžele a nebo jednoduše „půjčka na cokoliv“.

Půjčky na cokoliv provádí například firma ExpressCredit. Půjčka přes internet může být poskytnuta a potvrzena i pomocí SMS, vyřízení půjčky je tedy velmi snadné a také rychlé. Před získáním úvěru je dobré udělat si průzkum a kontaktovat třeba více firem abyste si vybrali tu nejzajímavější půjčku. Pamatujte, že dlouhý průzkum a hledání vám může ušetřit i tisíce korun. To už se pak investovat o pár hodin času navíc vyplatí ne?

Ukazatelem výhodnosti novomanželské půjčky je tzv RPSN. RPSN se zvyšuje s dobou poskytnutí úvěru. Například roční RPSN u nebankovních půjček může být i tisíce procent. Pamatujte také, že Vaše měsíční splátka by neměla být více jak cca 1/3 vašich dostupných finančních prostředků měsíčně. Čím méně, tím lépe – vyhnete se problémům se sankcemi za nesplacenou půjčkou a nebo dokonce potřebě brát si půjčku na splácení půjčky.

One Comments
mark Březen 29th, 2014

Už jsem si zkoušel vyřídit půjčku online na http://pujcitemi.cz/pujcka-bez-rucitele.html a proběhlo to bez problémů, rychle a jednoduše.

Leave a Reply

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz