Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Výhodné novomanželské půjčky s nízkým úrokem 17.9.2011

Státní fond rozvoje bydlení aktivně nabízí mladým zájemcům finanční pomoc určenou pro pořízení vlastního bytu. Obvykle se přitom tyto finanční produkty veřejností označují právě jako novomanželské půjčky. Využít ji však směle mohou i osoby, které se o dítě starají bez uzavření sňatku. V rámci tohoto závazku maximálně získáte 300 000 Kč. Obdrženou sumu poté lze splácet až 20 let. Obrovskou výhodu novomanželské půjčky však představuje fixní úrok. S dvou procentním navýšením se skutečně jen tak nesetkáte. K minimalizaci rizika věřitel vyžaduje určitý způsob zajištění. K tomuto účelu lidé obvykle používají institut osoby ručitele. Patronem celého úvěru se obvykle stává člen rodiny.

Závazné podmínky pro schválení

U novomanželské půjčky existuje několik omezujících kritérii. Sjednat si ji například může pouze zájemce, jehož věk nepřesáhl hranici 35 let. Na popisovanou finanční pomoc z pochopitelných důvodů ztrácí nárok majitel nemovitosti a člověk žijící v družstevním bytě. Novomanželské půjčky se rovněž poskytují občanům pouze jednou. Státní fond rozvoje bydlení dále nefinancuje tímto úvěrem dům či byt, který již byl v minulosti v rámci výhodné novomanželské půjčky s nízkým úrokem zakoupen nebo vystavěn. Získané peníze rovněž není umožněno použít k vybudování rodinného domu. Finance však směle využijete ke koupi domu v osobním vlastnictví či k úhradě nákladů za převod práv u družstevního bytu.

Ve všech ohledech skvělá půjčka

Jestliže všechny uvedené skutečnosti splňujete, určitě uděláte v životě správné rozhodnutí, když se pro zmiňovaný úvěr rozhodnete. Mnoho párů vám potvrdí, že si sice přejí bydlet ve vlastním, je to však pro ně příliš finančně náročné. S pomocí tohoto produktu vytouženého cíle snadno dosáhnete. Splátkový kalendář vás navíc vzhledem k 2% úroku příjemně překvapí. Váš měsíční rozpočet díky tomu nebude nijak výrazně ohrožen.

Leave a Reply

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz